• OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 • XI NIEDZIELA ZWYKŁA

 • 17 czrwca 2018

 •             1.       W liturgii tygodnia

  ·         Czwartek                   św. Alojzego Gonzagi

  ·         Piątek                         zakończenie roku szkolnego, zapraszamy dzieci, młodzież i rodziców na Mszę św. o godz. 8.00 

  2.       Od 13 czerwca w kaplicy MB Fatimskiej odbywa się całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. Zapraszamy serdecznie do włączania się w tę modlitwę uwielbienia. 

  3.      Dzisiaj po mszy wieczorowej katecheza chrzcielna. 

  4.     Składam serdeczne podziękowanie za sprzątanie kościoła dla mieszkańców Jasienia: w sobotę pracowali: P. Bogumił Kulpiński, Aneta Maj, Michał Maj, Barbara Lipiec. Bóg zapłać za pracę i za ofiarę 40 zł.  W sobotę do sprzątania kościoła zapraszam następnych mieszkańców Jasienia.

     5. Dzisiaj po mszach sprzedawane są kremówki. Serdecznie zapraszamy do ich zakupu. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na dofinansowanie rekolekcji wakacyjnych organizowanych przez Siostry Kanoniczki.

   

               6.      Koło Radia Maryja organizuje pielgrzymkę do Częstochowy w niedzielę 8 lipca; koszt 30 zł. zapisy u Pań z Koła Radia Maryja.

   

  7.   W ostatnim tygodniu znowu został podpalony kontener z plastikami na cmentarzu. Zwracam się z serdeczną prośbą o rozwagę. Płonących zniczy nie wrzucamy do kontenera. Celowe podpalenie to zniszczenie kontenera i koszt sięgający  tysięcy złotych.   

 

Święta

Piątek, XI Tydzień zwykły
Rok B, II
Dzień Powszedni albo wspomnienie św. Paulina z Noli, biskupa albo wspomnienie świętych męczenników Jana Fishera, biskupa, i Tomasza Morea

GALERIA

nowy element

facebook

googleplus

youtube