• OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

• I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

• 18 lutego 2018

•

• 1. Przez cały Wielki Post w naszej parafii będzie odbywał praktykę duszpasterską ks. diakon Michał Kacprzyk. Będzie spełniał wszystkie posługi, które wynikają ze święceń. Serdecznie go witamy i pragniemy otoczyć modlitwą, niech ten czas będzie błogosławiony w tym ostatnim etapie przygotowania do święceń kapłańskich.

2.  W liturgii tygodnia

·        Droga krzyżowa dla dzieci w czwartek o godz. 16.30

·        Droga krzyżowa dla dorosłych w piątek o godz. 16.30

·        Droga krzyżowa dla młodzieży w piątek o godz. 19.00

3.  Dzisiaj   po mszy wieczorowej rozpocznie się katechizacja przedmałżeńska. Spotkania będą w każdą niedzielę Wielkiego Postu.

4. Składam podziękowanie za sprzątanie kościoła dla mieszkańców Przededworza. W sobotę pracowali: P. Ewelina Kowalczyk, Kamil Szymczyk, Ewa Gajek, Grażyna Gajek, Leokadia Hen, Henryka Leśniewska, Polonia Szczukiewicz.  Bóg zapłać za pracę i za ofiarę 70 zł. W sobotę zapraszam następnych mieszkańców Przededworza.

5.  Dnia 4 marca organizujemy wyjazd do Krakowa na Misterium Męki Pańskiej. Zapisy w zakrystii lub u ks. Mariusza. Koszt wyjazdu 50 zł

• 6.  Również 4 marca będzie wyjazd na nocne czuwanie na Jasną Górę. Zapisy w zakrystii. Opłata za przejazd będzie w autobusie w dniu wyjazdu.

•

Czwartek, I Tydzień Wielkiego Postu