• OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

• 22 kwietnia 2018

• 1. W liturgii tygodnia

·        Poniedziałek       uroczystość św. Wojciecha Patrona Polski

·        Środa                  św. Marka Ewangelisty, po mszy poświęcenie ziemniaków do sadzenia.

2. Składam podziękowanie dla mieszkańców Suchowoli za sprzątanie kościoła i za ofiarę 70 zł. W sobotę pracowali: P. Danuta Rogowska, Mirosława Kozioł, Beata Kozioł, Ola Werner, Barbara Wójcik, Agata Zatorska, Agnieszka Jurecka-Paluch, Jarosław Zatorski.  W sobotę do sprzątania kościoła zapraszam  mieszkańców I Kolonii Suchowolskiej.

3. W najbliższą niedzielę po Mszach św. wspólnota W Mocy Ducha będzie ponownie rozprowadzać domowe ciasta. Zebrane środki posłużą do organizacji IV Chmielnickiego Wieczoru Uwielbienia. Dziękujemy za dotychczas okazane wsparcie.

4. Składamy serdeczne podziękowanie ofiarodawcom, którzy 1% podatku przekazali na naszą świetlicę dla młodzieży. Należy wpisać nazwę Caritas Diecezji Kieleckiej z dopiskiem świetlica w Chmielniku nr KRS 0000198087. Istnieje możliwość bezpłatnego rozliczenia przez Panie z Koła Radia Maryja. Należy PIT doręczyć do Pań z KRM albo do zakrystii do 28 kwietnia. Serdecznie dziękujemy.

5.  Zgubiono telefon komórkowy na drodze w kierunku Lubani. Znalazcę prosimy o zwrot do zakrystii.

6.  W gablocie znajdziemy informację na temat rekrutacji do Wojsk Obrony Terytorialnej.

Czwartek, IV Tydzień Wielkanocny
Dzień Powszedni