W naszej parafii powstała młodzieżowa wspólnota oazy. Gromadzimy się w każdy piątek po wieczornej Mszy Świętej. Na spotkaniach wspólnie pochylamy się nad Słowem Bożym odkrywając, co Bóg  mówi do nas na kartach Pisma Świętego, podejmujemy rozmowę na temat naszej codzienności i szukamy odpowiedzi Pana Boga, czego On od nas oczekuje. Dla oazowiczów organizowane są wyjazdy na rekolekcje, które odbywają się w wakacje oraz ferie. Wiosną i jesienią mamy możliwość uczestnictwa w trzydniowych Oazach Modlitwy. Nasza grupa tworzy wspaniałą okazję do nawiązania relacji z Bogiem, spotkania wspaniałych ludzi, spędzenia czasu w miłym towarzystwie, jak również aktywnego uczestniczenia w życiu parafialnym. Wszystkich serdecznie zapraszamy do naszej wspólnoty.

Opiekunem grupy jest Ks. Piotr Wojtasiński.

Czwartek, XIX Tydzień zwykły
Dzień Powszedni albo wspomnienie św. Stefana Węgierskiego