Galerie

  ODPUST

foto: FOTOLIMUZYNY.PL

W Uroczystość Wszystkich Świętych, na cmentarzu parafialnym w Chmielniku, Rycerze Kolumba Rady 15 416, wraz z Paniami z Koła Radia Maryja przeprowadzili kwestę. Zebrane środki są inwestowane w zadania budowlane oraz modernizacyjne związane z cmentarzem. W r. 2013 zostało wykonane ogrzewanie ławkowe w kaplicy cmentarnej. W r. 2014 zostało wykonane ok. 150 m. alejek. Zebrane pieniądze zostaną wykorzystane na dalsze prace.

Zapraszamy również do obejrzenia krótkiego VIDEO

Kliknik tutaj

Zapraszamy również do obejrzenia krótkiego VIDEO

Kliknik tutaj

  NOWENNA

Setki wiernych wyruszyło 19 czerwca spod kościoła w procesji Bożego Ciała, oddając cześć Chrystusowi obecnemu w Najświętszym Sakramencie.

Patrzyłem w oczy tej pięknej dziewczyny i nie mogłem uwierzyć, że jeszcze parę lat temu była ona wiedźmą, rzucającą skuteczne klątwy, w wyniku których ktoś mógł zachorować lub złamać nogę. Nie mam telewizora i nie oglądam seriali, dlatego nazwisko znanej aktorki Patrycji Hurlak nic mi nie mówiło. Dreszcze jednak przebiegły mi po plecach, kiedy pomyślałem, jak wielu widzów popularnych w Polsce seriali Blondynka lub Klan nie zdawało sobie sprawy z tego, że gra w nich prawdziwa wiedźma. Dzieciństwo Od dziecka Patrycja miała przekonanie, że jest z rodu czarownic. Działy się w jej życiu dziwne rzeczy, do których była tak przyzwyczajona, że dopiero po jakimś czasie, kiedy zauważyła, że nie wszyscy tak mają, zrozumiała, iż ma nadprzyrodzone zdolności. Dzisiaj Patrycja wie, że to był rodzaj dręczenia demonicznego, ale w dzieciństwie odbierała to jako coś naturalnego. Przykładowo, kiedy miała niecałe sześć lat, jej łóżeczko stało w odległości ok. 30 centymetrów od łóżka rodziców – ale w nocy ona nie mogła nawet wyciągnąć ręki w ich stronę, bo „coś” chwytało ją za rękę. Tych dziwnych zjawisk było mnóstwo; towarzyszyły im zawsze lęki i obawy, ale narastało również poczucie nieprzeciętnej władzy nad otaczającym światem. Czytaj więcej w "Miłujcie się!" 2-2014

  3 MAJA

  misyjne

Powrót

Wyszukiwanie

Święta

Sobota, VI Tydzień Wielkanocny
Rok B, I
Dzień Powszedni

GALERIA

 

nowy element

facebook

googleplus

youtube