Kliknij w zdjęcie aby zobaczyć GALERIĘ

W związku z uroczystością Chrystusa Króla Wszechświata oraz wcześniejszym wspomnieniem liturgicznym św. Tarsycjusza - patrona ministrantów, wspólnota MINISTRANTÓW naszej parafii obchodziła swoje doroczne święto.

Na Mszy św. o godzinie 12.00 modliliśmy się o błogosławieństwo Boże i wszelkie łaski dla naszych ministrantów oraz ich rodzin. W czasie Eucharystii ks. proboszcz Franciszek na prośbę opiekuna ks. Ariela, ustanowił trzech animatorów parafialnych i jednego ceremoniarza. Ich zadaniem będzie pomoc w formowaniu młodszych ministrantów przez wyraźne dawanie przykładu własną posługą przy ołtarzu. Emilowi,Ludwikowi, Pawłowi i Kacprowi oraz wszystkim ministrantom życzymy radości z pełnionej służby w bliskości Chrystusa.

"KRÓLUJ NAM CHRYSTE"

ŚW. TARSYCJUSZU - MÓDL SIĘ ZA NAMI