Wielki Czwartek to wspomnienie ustanowienia Sakramentów Eucharystii i Kapłaństwa.

Jest to dzień, w którym bardziej niż kiedykolwiek uświadamiamy sobie jak wiele zawdzięczamy kapłanom.

Nasze myśli kierujemy w tym szczególnym dniu w stronę wszystkich kapłanów naszej parafii.

Kapłanom życzymy
Bożej radości, aby towarzyszyła im  w każdym dniu  posługi, oraz wielu życzliwych serc ludzkich,
gotowych przyjść z pomocą w głoszeniu Dobrej Nowiny. Niech dobry Bóg obdarza Was nieustannie łaską i pokojem.
Niechaj nie brakuje Wam entuzjazmu i siły potrzebnej do codziennej pracy.
A Jezus Chrystus niech będzie dla Was zawsze źródłem niewyczerpanych darów,
abyście całym swym życiem świadczyli o swej przynależności do Boga.

Parafianie.

Zdjęcie  Zdjęcie