Witajcie!

Już dziś serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców naszej diecezji – kapłanów, siostry zakonne, dorosłych, młodzież i dzieci na I Chmielnicki Wieczór Uwielbienia, który rozpocznie się 13 czerwca 2015 r. (sobota) o godzinie 17.00 na rynku w Chmielniku. Wieczór uwielbienia to wydarzenie łączące w sobie elementy koncertu ewangelizacyjnego z modlitwą uwielbienia. Ma ono pomóc uczestnikom w oddaniu czci Bogu poprzez śpiew i gesty, świadectwa wiary. Tego wieczoru zgodnie z tematem „ Moje serce jest otwarte dla wszystkich” poprzez wspólną modlitwę będziemy zanurzać się w otwartym sercu Jezusa. Patronat nad wydarzeniem objęły: Parafia Rzymskokatolicka pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Chmielniku, Parafia Rzymskokatolicka pw. Ducha Świętego w Kielcach oraz UMiG w Chmielniku. Wieczory Uwielbienia są bez wątpienia czymś wyjątkowym. Przeciętny wierny ma niewiele okazji do przeżycia takiej modlitwy. Myślę więc, że warto wybrać się na takie charyzmatyczne spotkanie i osobiście wziąć udział w takiej modlitwie.

Już ukazała się nasza pierwsza płyta studyjna „MOCĄ DUCHA ŚWIĘTEGO”, w której zapraszamy Cię na spotkanie z żyjącym Jezusem. Pragniemy, by stała się pomocna w Twojej modlitwie, w Twoim spotkaniu z Panem. Poczujesz, jak cudownie jest zanurzyć się w Miłości, która przemienia małoduszność w wielkoduszność, nienawiść w miłość, smutek w radość, żądzę zemsty w przebaczenie. Modlimy się za wszystkich, którzy będą słuchać tej płyty, by mocą Ducha Świętego doświadczyli bliskości Pana.

Czwartek, XXVIII Tydzień zwykły
Święto św. Łukasza, ewangelisty