W niedzielę 21 czerwca na Mszy Świętej o godzinie 10.00 za wstawiennictwem św. Tarsycjusza - patrona ministrantów,

modliliśmy się o błogosławieństwo Boże i wszelkie potrzebne łaski oraz bezpieczne wakacje dla naszych MINISTRANTÓW i ich rodzin.

W ten sposób podsumowaliśmy kolejny rok służby i formacji.

Ksiądz Proboszcz najpilniejszym ministrantom wręczył pamiątkowe dyplomy, które podpisał osobiście ks. bp Jan Piotrowski - ordynariusz kielecki, zaś nagrody wręczył ks. Ariel - opiekun ministrantów.

Wszyscy ministranci otrzymali w tym roku specjalne kamizelki odblaskowe, które przydadzą się w czasie wakacyjnych wypraw i jazdy na rowerze, a także w poruszaniu się po zmroku.

W punktacji rocznej następujące miejsca zajęli:

I - Paweł Pasternak ( oraz tytuł "MINISTRANTA NABOŻNEGO" za największą frekwencję w nabożeństwach)

II - Stanisław Gołębiowski

III - Marcin Zadorski

Wyróżnienie otrzymali animatorzy za owocną współpracę w kończącym się roku szkolnym:

Tomasz Majewski, Wiktor Korczyński, Ludwik Wesołowski, Paweł Pasternak, Kacper Banachowski

W tym roku laureatami zostali także:

Aleksander Wcisło - tytuł "MINISTRANTA POBOŻNEGO" za wzorową postawę przy ołtarzu.

Dawid Pietrzyk - tytuł "MINISRANTA WĘDROWCA" za największa liczbę punktów wśród ministrantów mieszkających poza Chmielnikiem.

Gabriel Kania - tytuł "MINISTRANTA SAMARYTANINA" za postawę uczynną wobec bliźnich.

Wszystkim gorąco dziękujemy za ten rok wytężonej pracy i życzymy udanych wakacji.

ZAPRASZAMY DO GALERII

Niedziela, II Tydzień Wielkiego Postu