Niedziela Misyjna 2015

TYDZIEŃ MISYJNY ROZPOCZĘTY

W całym Kościele rozpoczął się Tydzień Misyjny zainaugurowany Niedzielą Misyjną.
Z tego Powodu w naszej świątyni powstała mała wystawa misyjna, rozprowadzono czasopisma o tematyce misyjnej oraz kalendarze. Dzień zakończyliśmy modlitwą różańcową w intencji misji i misjonarzy naszej diecezji, obejmując szczególną pamięcią modlitewną s. Benedyktę Szwarczyńską - Kanoniczkę Ducha Świętego, która pochodzi z naszej parafii, a pracuje na czarnym lądzie.

Jednocześnie informujemy, że w losowaniu, które odbyło się po modlitwie, figurkę Matki Bożej z Kobeho w Afryce wylosowała osoba posiadająca Kalendarz Misyjny - książkowy z numerem "2" (nr znajduje się na przedostatniej stronie w lewym górnym rogu). Serdecznie zapraszamy z kalendarzem po odbiór figurki do zakrystii.   Wśród zgromadzonych dzieci wylosowano inną pamiątkę z dalekiej Afryki.

GALERIA ZDJĘĆ NA FB

Piątek, XX Tydzień zwykły