28 września o 15:30 spotkaliśmy się na naszym rynku, aby prosić o Boże Miłosierdzie dla nas i całego świata. Razem z naszym niezastąpionym zespołem "Magnificat" modliliśmy się koronką do Bożego Miłosierdzia. Włączyliśmy się w ogólnopolską akcję "Iskra Bożego Miłosierdzia", która została zapoczątkowana w 2008 roku, kiedy to ks. Michał Sopoćko został ogłoszony błogosławionym. Wyszliśmy z naszych domów, żeby być razem i uwielbiać Pana Boga. Przyszło wiele osób, wielu też zatrzymywało się, przerywało bieg za codziennością, aby oddać w ręce Boga swoje troski. Pan Bóg był między nami i okazywał nam swoją miłość, która popłynęła do naszych serc, do serc naszych rodzin i wszystkich parafian. Bogu niech dzięki za ten wielki dar Miłosierdzia, który na nas spłynął.

Czwartek, I Tydzień Wielkiego Postu
Święto katedry św. Piotra Apostoła