25 marzec to Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, ale jednocześnie jest to Dzień Świętości Życia, który został ustanowiony przez św. Jana Pawła II. To szczególny dzień również dla dużej grupy naszych parafian, którzy dziś podjęli Duchową Adopcję Dziecka Poczętego. Przez kolejne 9 miesięcy, a więc do 25 grudnia, będziemy prosili Pana Boga o pomoc w ratowaniu od zagłady jednego nieznanego, zagrożonego aborcją dziecka.

Dziś obchodziliśmy również 4 rocznicę powstania w naszej parafii Kurii Legionu Maryi. Wszystkim członkom tej wspólnoty życzymy Bożego błogosławieństwa, o co również będziemy się modlić.

Sobota, XV Tydzień zwykły
Dzień Powszedni albo wspomnienie Najświętszej Maryi Panny w sobotę albo wspomnienie św. Wawrzyńca z Brindisi, prezbitera i doktora Kościoła albo wspomnienie św. Apolinarego, biskupa i męczennika