W dniu 7 października na terenie naszego kraju miała miejsce akcja: "Różaniec do granic".

Nasza parafia zaangażowała się to wielkie wydarzenie religijne. O godz. 7.00 50 - cio osobowa grupa pielgrzymów udała się na modlitwę różańcową do Piwnicznej Zdrój.

Przedstawicielki Róż Różańcowych wzięły udział w IX Diecezjalnej Pielgrzymce Róż Żywego Różańca do Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej Kieleckiej w Bazylice Katedralnej. Wzięło w niej udział wraz Ks. Bp Janem Piotrowskim ponad 80 kapłanów i ponad 3000 wiernych.

O godz. 14 duża grupa parafian zebrała się w naszym kościele parafialnym na wspólnej modlitwie różańcowej w łączności z milionem naszych rodaków rozsianych w ponad 1000 kościołach stacyjnych.

W ten sposób nasza wspólnota parafialna odpowiedziała na apel Maryi, by modlić się na różańcu w intencjach całego świata.

Poniedziałek, XXIX Tydzień zwykły Rok A, I Dzień powszedn

Czytania: