Zapraszamy Cię na

IV Chmielnicki Wieczór Uwielbienia

pod hasłem

"Przed Panem Swym Tańcz”.

Spotykamy się 3 czerwca ( niedziela ) o godz. 16.30 na rynku w Chmielniku.

Nie może Cię zabraknąć. Zabierz rodzinę, bliskich, dzieci, przyjaciół i przyjdź, aby wspólnie z innymi świętować dzień Pański. Ten wieczór będzie inny niż zwykle.

Nauczyliśmy się narzekania, często chodzimy smutni, brakuje nam sensu życia. Już najwyższy czas doświadczyć, że człowiek wierzący jest człowiekiem szczęśliwym.

Więcej- że potrafi okazać swoją wiarę przez śpiew i taniec. Zapraszamy Cię do uwielbienia, wspólnego śpiewu i modlitwy, a następnie adoracji Najświętszego Sakramentu .

Wszystko rozpocznie się mszą świętą. W trakcie wieczoru będzie można skorzystać z sakramentu spowiedzi świętej oraz z modlitwy wstawienniczej.

Gościem specjalnym, który opowie o swoim życiu będzie pan Szymon Hołownia – dziennikarz, publicysta, autor książek „ Święci codziennego użytku”, „ Monopol na zbawienie”.

Oprawę muzyczną spotkania poprowadzi zespół Poczekalnia Pana Boga. Zespół powstał, aby wielbić i oddawać chwałę Jezusowi Chrystusowi. Posługuje na wielu wydarzeniach parafialnych i diecezjalnych.

Patronat na wydarzeniem objęła Parafia Rzymskokatolicka pw. Niepokalanego Poczęcia N.M.P. w Chmielniku oraz Urząd Miasta i Gminy Chmielnik.

Czwartek, II Tydzień Adwentu
Rok C, I
Wspomnienie św. Łucji, dziewicy i męczennicy