W II Rodzinnej Majówce do Loreto w Piotrkowicach uczestniczyli: 1 ksiądz, 2 siostry zakonne, 96 osób w wieku od 4 do 104 lat.

Matka Boża Loretańska zatroszczyła się o owoce duchowe tej pielgrzymki, Rycerze Kolumba zatroszczyli się o strawę dla ciała (kiełbaska z grilla), nad bezpieczeństwem czuwała Policja i tegoroczni maturzyści w oznakowanych samochodach i na rowerach, nad zdrowiem czuwał Ratownik Medyczny i jadąca z nami Służba Zdrowia. A Pan dał nam piękną pogodę, dobry humor i wzajemną radość bycia ze sobą. Do zobaczenia za rok w ostatnią niedzielę maja 2015r.

GALERIA I

GALERIA II

Sobota, XV Tydzień zwykły
Dzień Powszedni albo wspomnienie Najświętszej Maryi Panny w sobotę albo wspomnienie św. Wawrzyńca z Brindisi, prezbitera i doktora Kościoła albo wspomnienie św. Apolinarego, biskupa i męczennika