Grupa Czcicieli Ducha Świętego modliła się wspólnie z Siostrami Kanoniczkami Ducha Świętego. Codziennie przez 9 dni (30.05 – 7.06.2014 r.)  w naszym kościele  o godz. 17.30 gromadziliśmy się, by oczekiwać na Ducha Pocieszyciela. Śpiewaliśmy uroczyście wezwania do Ducha Świętego i odmawialiśmy Koronkę do Ducha Świętego.

W czwartek 5.06 zostaliśmy zaproszeni do kaplicy Sióstr, by tam wspólnie uwielbiać Ducha Świętego.

We wtorek 10.06 spotkaliśmy się przy wspólnym stole, który zjednoczył wszystkich, którym bliski jest kult Ducha Świętego.

Dziękujemy Ks. Proboszczowi Franciszkowi Siarek, panu Organiście Bogdanowi Zamojskiemu oraz wszystkim uczestnikom nowenny przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Życzymy, by w naszym życiu widoczne były dary i owoce Ducha Świętego.

Niedziela, II Tydzień Wielkiego Postu
Druga Niedziela Wielkiego Postu